88 תלמידים מצטיינים קיבלו תעודת הצטיינות כהוקרה על הישגים חינוכיים וחברתיים בולטים בטקס פרס החינוך העירוני

יוני 21, 2022

ראש העיר יעקב פרץ: “זוכי פרס החינוך הפגינו לא רק מצוינות לימודית אלא הוכיחו כי גם בתנאים לא פשוטים ובסביבת עבודה שאינה אידיאלית, אפשר להוכיח בגרות ואחריות ולהתמודד מול קשיים ואתגרים בדרך להצלחה.”
השבוע (יום ב’) נערך באודיטוריום העירוני טקס פרס החינוך לשנת תשפ”ב של עיריית קרית אתא במסגרתו הוענקו תעודות הצטיינות לתלמידי העיר מבתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים והתיכונים. בטקס שנערך במעמד ראש העיר יעקב פרץ, חברי מועצת העיר, מנהלי בתי הספר, מורים, נציגי הנהגת ההורים, התלמידים המצטיינים ובני משפחותיהם, חולקו תעודות הצטיינות ושי אישי ל- 88 תלמידים.
מדי שנה בוחר כל בית ספר את התלמידים המצטיינים ע”פ קריטריונים הכוללים הצטיינות לימודית וחברתית ומימוש הישגים חינוכיים בולטים. טקס פרס החינוך, מתקיים כחלק מהתפיסה העירונית, לפיה החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות והעירייה משקיעה בו את מרבית המשאבים העירוניים.
יעקב פרץ, ראש עיריית קרית אתא:” זוכי פרס החינוך הם עדות להצלחת מערכת החינוך העירונית. תלמידים ותלמידות אשר השכילו לקחת את הכלים שניתנו להם ובזכות התמדה, יכולת אישית ונחישות הגיעו להישגים לימודיים גבוהים ולמצוינות. העשייה החינוכית בקרית אתא היא תולדה של שותפות מלאה ואמיתית של העירייה, צוותי ההוראה, הנהלות בתי הספר וההורים אשר רואים את טובת הילדים לנגד עיניהם. “