מבנה חדש לביה"ס "נעם" בעלות של כ- 20 מיליון ₪

מבנה חדש לביה"ס "נעם" בעלות של כ- 20 מיליון ₪
תאריך עדכון: 31/08/2020
השבוע החל שלב נוסף בפרויקט הכולל את הריסת המבנה הישן.
ביה"ס יפתח בשנת הלימודים הקרובה.
השבוע החל השלב הסופי בפרויקט בניית מבנה חדש לביה"ס "נעם" הכולל את הריסתו של המבנה הישן. בית הספר החדש יפתח בשנת הלימודים הקרובה שתחל ב- 1.9.20.
בית ספר "נעם" הינו ביה"ס יסודי ממלכתי דתי ותיק אשר הוקם בשנת 1984. הוא ממוקם ברחוב יוסף קארו ולומדות בו 320 תלמידות. בית הספר החדש נבנה במסגרת תוכנית לחיזוק מבני חינוך נגד רעידות אדמה של משרד החינוך.
השטח הכולל של ביה"ס מתפרש על פני 9000 מ"ר כאשר שטח מבנה ביה"ס כ- 2400 מ"ר. המבנה כו��ל 3 קומות , כ- 12 כיתות אם, חדרי ספח ולימוד, ציוד לימודי מתקדם וחדשני ומגרש ספורט הכולל מתקנים וטריבונות צפייה. בשל מיקום המבנה בגובה נמוך כללו העבודות את הרמת מפלס ביה"ס כדי למנוע הצפות בימי החורף הגשומים. עלות הפרויקט: כ- 20 מיליון ₪.
ראש העיר, יעקב פרץ:" שכונת נווה אברהם, היא אחת מהשכונות הוותיקות בקרית אתא. בית ספר נעם, מלבד היותו בית חינוך לילדי השכונה הוא גם המוסד הציבורי המרכזי ועל כן תוכנן בהתאם לסטנדרטים קפדניים. במקביל להקמת בית הספר מתקיימות גם עבודות נרחבות לשיקום ושדרוג תשתיות השכונה. עם השלמת העבודות, תושבי השכונה ייהנו מתשתיות חדשות ומוסד חינוכי חדש ברמה הגבוהה ביותר אשר ישרתו אותם בשנים הבאות."