ביקור ועדת פרס החינוך של משרד החינוך בביה"ס גורדון

ביקור ועדת פרס החינוך של משרד החינוך בביה"ס גורדון
תאריך עדכון: 13/11/2018
​בית הספר נבחר כביה"ס "מוביל פדגוגיה" מצטיין
בשבוע שעבר נערך ביקור של ועדת פרס החינוך של משרד החינוך בביה"ס "גורדון". נציגי משרד החינוך סיירו במהלך השבועות האחרונים ב- 21 מוסדות חינוך במחוז בכדי להחליט על בתי הספר המצטיינים ברמה המחוזית וברמה הארצית.
הסיור בבית הספר כלל סקירה מקיפה על בית הספר ועל התפיסה הפדגוגית החדשנית הכוללת מודל ייחודי  של "חינוך ליצירתיות ובאמצעותה" ככלי לעידוד החשיבה היצירתית, לשיפור הציונים ולפיתוח ערכים של מצוינות בקרב התלמידים. בנוסף השתתפו הנציגים בשיעורי המצוינות, במרחבי הלמידה הפעילים המופעלים ע"י התלמידים וכן בהפעילות המתקיימת בבית הספר בנושא זהירות בדרכים.
לאחרונה בחר משרד החינוך 3 מוסדות חינוך מצטיינים "מובילי פדגוגיה" כאשר ביה"ס גורדון הוא המוביל ברשימה. צוות ועדת הפרס של משרד החינוך התרשם מאד מהנעשה בבית הספר ומההשקעה בכל תלמיד ע"פ רמתו ותחומי העניין שלו.
ליאורה בן ארי, מנהלת ביה"ס גורדון:" המשפט "חינוך ליצירתיות ובאמצעותה" הפך למוטו בבית ספרנו ומשקף את הרוח הפדגוגית של העשייה והחשיבה בבית הספר. המודל נותן אפשרות לחשוב מחוץ לקופסא ולהתחבר לנושא הנלמד ממקום אמיתי ובאופן זה להפוך את הלמידה למשמעותית יותר עבור התלמיד."